تهران طیور برند ما در تولید کنسانتره و محصولات مربوطه به طیور می­باشد. این برند معرف کیفیت، مسئولیت پذیری و اعتماد است. عرضه کنسانتره و مکمل­های ویژه تهران طیور با هدف تامین نیاز­های واقعی با تکیه بر 24 سال سابقه فعالیت علمی، پژوهشی، تولیدی در صنعت طیور کشور صورت گرفته است.

هدف ما عرضه برترین محصولات متناسب با نیاز هر یک از زیر بخش­های این صنعت است.

در این رابطه برای طراحی و فرمولاسیون هر یک از محصولات، آخرین و جدید ترین جداول نیازمندی و راهنمای پرورش نژاد­های تجاری مد نظر کامل قرار گرفته و کلیه محصولات این شرکت براساس نیازمندی نژاد تجاری فرموله می­گردند.

این موضوع حتی در کم مصرف ترینویتامین­ ها و مینرال­ها رعایت گردیده اند. در همین رابطه مواد اولیه مصرفی مانند ویتامین­ های خالص، اسید­های آمینه، دی کلسیم فسفات، آنزیم فیتاز، و مولتی آنزیم­ ها به دقت از بین برترین برند ­های مطرح انتخاب می­ گردند. همچنین فرآیند تولید کنسانتره و مکمل توسط آزمایشگاه­ های طرف قرار داد سازمان دامپزشکی و طرف قرارداد شرکت به دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار می­ گیرد.

در این راستا، بخش کنترل کیفی شرکت یکنواختی میکس و ضریب تغییرات را برای مواد میکرو و ماکرو به دقت تحت بررسی و نظارت دارد. به نحوی که محصولات نهایی تولید شده در بهترین حالت ممکن از لحاظ، یکنواختی میکس، فرمولاسیون، بسته بندي و کیفیت مواد اولیه در اختیار مرغدار و پرورش دهنده قرار گیرد.

همچنین ارائه خدمات مشاوره ای در خصوص فرمولاسیون جیره برای کلیه بخش­ های مرغ گوشتی، مرغ تخم گذار و بوقلمون گوشتی متناسب با نژاد گله و شرایط گله صورت می گیرد.

کلیه مصرف کنندگان محصولات شرکت از طریق ارتباط با واحد فنی شرکت تا آخرین روز پرورش توسط کارشناسان شرکت همراهی شده و هر مصرف کننده از لحظه خرید دارای کد و پرونده خاص خود خواهد بود.

 

کارشناسان شرکت به صورت هفتگی اطلاعات مربوطه به سالن­ ها یا گله­ ها را به تفکیک گرفته و ضمن ثبت در سیستم جامع اطلاعات شرکت نسبت به ارائه راهنمایی­ های لازم اقدام می­ نمایند.